Resultaten aanduidingsobjecten

< Ga naar zoekformulier

Resultaten aanduidingsobjecten

12340 resultaten


ID: 3293 | beschermd monument

Naamsesteenweg 150 (Sint-Truiden)
De bescherming als monument betreft de parochiekerk Sint-Niklaas en Sint-Pieter.


ID: 3218 | beschermd monument

Ordingen-Dorp 50 (Sint-Truiden)
Het kasteel van Ordingen kent een lange geschiedenis en deed in de 17de eeuw dienst als commanderij van de Duitse orde.


ID: 2695 | beschermd monument

Park 1, 1A (Sint-Truiden)
Classicistisch kasteel in Palladiaanse stijl, in 1789 ontworpen door architect Ghislain Joseph Henry (1754-1820) en in 1791 gebouwd op de castrale motte.


ID: 2965 | beschermd monument

Plankstraat 11 (Sint-Truiden)
De bescherming als monument betreft het in kern 17de-eeuwse burgerhuis.


ID: 2960 | beschermd monument

Plankstraat 13-15 (Sint-Truiden)
De bescherming als monument betreft het alleenstaand neoclassicistisch herenhuis uit de tweede helft van de 19de eeuw, met inbegrip van de voor- en achtertuin en het smeedijzeren hek aan de straat.


ID: 2962 | beschermd monument

Plankstraat 16 (Sint-Truiden)
De bescherming als monument betreft de neoclassicistische dekenij, gebouwd in de eerste helft van de 19de eeuw.


ID: 3190 | beschermd monument

Plankstraat 18 (Sint-Truiden)
De bescherming als monument betreft de Academiezaal, opgetrokken tussen 1843 en 1845 naar ontwerp van architect Lodewijk Roelandt als onderdeel van het Klein Seminarie.


ID: 2971 | beschermd monument

Plankstraat 3, Ridderstraat 2 (Sint-Truiden)
De bescherming als monument betreft de woning In De Rode Engel, gelegen op de hoek Ridderstraat-Plankstraat.


ID: 2597 | beschermd monument

Poelstraat 2 (Sint-Truiden)
De pastorie van het begijnhof is beschermd als monument.


ID: 2972 | beschermd monument

Ridderstraat (Sint-Truiden)
Het voormalig burgerhuis was beschermd als monument.