2790 resultaten
ID: 7597 | beschermd monument
Jan Broeckaertlaan 4 (Wetteren)
De bescherming omvat het neoclassicistische herenhuis dat circa 1906 werd opgetrokken.
ID: 7604 | beschermd monument
Jan Broeckaertlaan 5 (Wetteren)
De bescherming omvat de eclectische herenwoning van circa 1905.
ID: 7613 | beschermd monument
Jan Broeckaertlaan 6-7 (Wetteren)
De bescherming omvat het ensemble van twee eclectische herenhuizen, opgetrokken circa 1906 als tweegezinswoning.
ID: 7617 | beschermd monument
Koningin Astridlaan 34 (Wetteren)
De bescherming omvat het modernistische burgerhuis, ontworpen door Joseph Lycke.
ID: 7726 | beschermd monument
Markt (Wetteren)
De bescherming omvat de Sint-Gertrudiskerk in zogenaamde Rundbogenstill, gebouwd in 1861 naar ontwerp van Louis Minard, met haar rijkelijk interieur.
ID: 7727 | beschermd monument
Molenstraat (Wetteren)
De bescherming omvat de grafkapel Pottelsberghe de la Potterie, gelegen op het voormalige kerkhof van de oude Sint-Getrudiskerk.
ID: 7581 | beschermd monument
Stationsplein 11 (Wetteren)
De bescherming omvat het café Posthotel opgetrokken in 1887 naar ontwerp van architect Camiel Raes-Maenhout.
ID: 7620 | beschermd monument
Stationsplein 7 (Wetteren)
Deze bescherming betrof de overdekte schietstand, gelegen achter voormalig hotel-restaurant Comte d'Egmont, die in 1933 door Jan Rooms werd opgetrokken.
ID: 7572 | beschermd monument
Stationsstraat 48-50 (Wetteren)
De bescherming omvat het herenhuis Dauwe, gelegen aan de Stationsstraat, de aanhorigheden zoals paardenstal, conciërgewoning en koetshuis, de ommuurde tuin met dendrologisch waardevol bomenbestand en het hekwerk dat de tuin van de straat scheidt.
ID: 7642 | beschermd monument
Ten Ede Dorp (Wetteren)
De bescherming omvat de 18de-eeuwse classicistische parochiekerk Sint-Anna van Wetteren-ten-Ede.