Resultaten aanduidingsobjecten

< Ga naar zoekformulier

Resultaten aanduidingsobjecten

6531 resultaten


ID: 1632 | beschermd monument

Minderbroedersstraat 13 (Leuven)
Het voormalig Hotel d'Udekem d'Acoz, thans het Sint-Pieterscollege te Leuven, is beschermd als monument.


ID: 1212 | beschermd stads- of dorpsgezicht, intrinsiek

Minderbroedersstraat 15 (Leuven)
Het Justus Lipsiuscollege is, met inbegrip van de tuin, beschermd als stadsgezicht. De als monument beschermde delen van het college en de Justus Lipsiustoren maken eveneens deel uit van deze bescherming als stadsgezicht.


ID: 285 | beschermd monument

Minderbroedersstraat 52 (Leuven)
Het anatomisch theater te Leuven is beschermd als monument.


ID: 1 | beschermd monument

Muntstraat 3 (Leuven)
De Volksbank van Leuven is, met inbegrip van de verbinding naar het achterliggende Hotel d'Eynatten, beschermd als monument.


ID: 1848 | beschermd monument

Naamsesteenweg 355 (Leuven)
De Van Reethvleugel van het Heilig Hartinstituut met Boodschapkapel en klaslokalen te Heverlee, is beschermd als monument.


ID: 1880 | beschermd monument

Naamsesteenweg 467 (Leuven)
Villa Les Tilleuls te Heverlee, is beschermd als monument.


ID: 1732 | beschermd monument

Naamsestraat (Leuven)
De kapel met Calvarieberg, gelegen in de Naamsestraat te Leuven, is beschermd als monument.


ID: 1774 | beschermd monument

Naamsestraat (Leuven)
De parochiekerk Sint-Kwinten te Leuven is beschermd als monument.


ID: 643 | beschermd monument

Naamsestraat 100, 100A, Schapenstraat 41 (Leuven)
Het Amerikaans College, sinds 1857 ondergebracht in het 17de-eeuwse Aulnecollege aan de Naamsestraat te Leuven, is met inbegrip van de ommuurde tuin beschermd als monument.


ID: 115196 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Naamsestraat 100, 100A, Schapenstraat 41 (Leuven)
Complex en beeldbepalend gebouwenbestand waarvan aan Naamsestraat de oudste kern gevormd wordt door een aangepast, overwegend eind 18de-eeuws voormalig herenhuis met voorplein en 16de-eeuwse hoofdtoegang.