Resultaten aanduidingsobjecten

< Ga naar zoekformulier

Resultaten aanduidingsobjecten

84696 resultaten


ID: 109936 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Leopoldstraat 70 (Mechelen)
Achterin gelegen en haaks op de straat een bedrijfsgebouw en bureel, bakstenen constructies van twee bouwlagen onder een zadeldak.


ID: 109944 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Leuvensesteenweg (Mechelen)
Brug gebouwd in 1933-1935 naar aanleiding van de elektrificatie van de spoorlijn Antwerpen-Brussel.


ID: 109937 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Leuvensesteenweg 130 (Mechelen)
Art-decogetint enkelhuis met wisselend aantal traveeën en drie bouwlagen onder plat dak, van circa 1930.


ID: 4504 | beschermd monument

Leuvensesteenweg 30 (Mechelen)
De oude delen van de Centrale Werkplaats Mechelen zijn beschermd als monument. De bescherming omvat de schrijnwerkerij-schilderswerkhuis, de herstellingswerkplaats voor locomotieven en tenders, de houtzagerij, het laboratorium voor mechanische proeven, de fuelloods en de watertoren.


ID: 109938 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Leuvensesteenweg 30 (Mechelen)
Industrieterrein van de NMBS, ondanks grote schade in 1944, vertoont het huidige gebouwenbestand nog voldoende getuigen uit de verschillende bouwperioden.


ID: 148761 | beschermd monument

Leuvensesteenweg 30 (Mechelen)
De oude delen van de Centrale Werkplaats Mechelen zijn beschermd als monument. De bescherming omvat nog de schrijnwerkerij-schilderswerkhuis, de herstellingswerkplaats voor locomotieven en tenders, de houtzagerij, het laboratorium voor mechanische proeven en de watertoren.


ID: 109939 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Leuvensesteenweg 443 (Mechelen)
Bakstenen complex op rechthoekige plattegrond, acht en drie traveeën en twee bouwlagen onder schilddak, van 1913.


ID: 109940 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Leuvensesteenweg 474 (Mechelen)
Bakstenen gebouwen met metalen vakwerk onder parallelle zadeldaken van 1912, watertoren zonder schacht van 1931 en recente loodsen.


ID: 109941 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Leuvensesteenweg 494 (Mechelen)
Burgerhuis in nieuwe zakelijkheid met typische, verspringende en afgeronde volumes met rechthoekige vensters, van circa 1937.


ID: 109942 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Leuvensesteenweg 582 (Mechelen)
Heden uitgegroeid tot volwaardig dierenpark voor inheemse en exotische diersoorten, geopend in 1960.