Resultaten aanduidingsobjecten

< Ga naar zoekformulier

Resultaten aanduidingsobjecten

181169 resultaten


ID: 55275 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Notarisstraat 27-29 (Gent)
Rijhuis van twee traveeën en drie bouwlagen met zadeldak, uit vierde kwart 19de eeuw.


ID: 135597 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Notarisstraat 27-29 (Gent)
Rijhuis van twee traveeën en drie bouwlagen met zadeldak, uit het vierde kwart van de 19de eeuw.


ID: 57487 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Notarisstraat 3, 3A (Gent)
Breedhuis van vijf traveeën en drie bouwlagen onder zadeldak (leien), uit vierde kwart 19de eeuw, met een bepleisterde neoclassicistische lijstgevel.


ID: 135598 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Notarisstraat 3, 3A (Gent)
Breedhuis van vijf traveeën en drie bouwlagen onder zadeldak, uit het vierde kwart van de 19de eeuw, met een bepleisterde neoclassicistische lijstgevel.


ID: 88989 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Notarisstraat 31 (Gent)
Hoekgebouw van twee, een en vier traveeën en twee bouwlagen onder mansardedak met dakkapellen, daterend uit vierde kwart 19de eeuw.


ID: 135599 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Notarisstraat 31 (Gent)
Hoekgebouw van twee, een en vier traveeën en twee bouwlagen onder mansardedak met dakkapellen, daterend uit het vierde kwart van de 19de eeuw.


ID: 73927 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Notarisstraat 5 (Gent)
Lijstgevel van gele baksteen met vier traveeën en drie bouwlagen, uit vierde kwart 19de eeuw.


ID: 135600 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Notarisstraat 5 (Gent)
Burgerhuis met lijstgevel van gele baksteen met vier traveeën en drie bouwlagen, uit het vierde kwart van de 19de eeuw.


ID: 94888 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Notarisstraat 7, 7A-F (Gent)
Dubbelhuis van vier traveeën en drie bouwlagen, gedateerd 1889. Gevel met gedenkplaat van Prof. Paul Fredericq.


ID: 135601 | vastgesteld bouwkundig erfgoed

Notarisstraat 7, 7A-F (Gent)
Dubbelhuis van vier traveeën en drie bouwlagen, gedateerd 1889. Gevel met gedenkplaat van Prof. Paul Fredericq.