87861 resultaten
ID: 11447 | Bouwkundig element

Kapelstraat 106 (Antwerpen)
Winkelhuis met driedelige houten winkelpui, vier traveeën en twee bouwlagen onder pannen zadeldak, van circa 1900.
ID: 214559 | Bouwkundig element

Kapelstraat 12 (Antwerpen)
Pand van een bouwlaag en drie traveeën onder zadeldak bedekt met pannen en voorzien van dakvenster.
ID: 11445 | Bouwkundig element

Kapelstraat 123-125 (Antwerpen)
Twee winkelhuizen met kleurige bakstenen lijstgevel en originele houten winkelpuien, te dateren circa 1910.
ID: 11446 | Bouwkundig element

Kapelstraat 133 (Antwerpen)
Alleenstaand landhuis van twee bouwlagen + souterrain onder leien mansardedak, uit het vierde kwart van de 19de eeuw tot het eerste kwart van de 20ste eeuw.
ID: 215029 | Bouwkundig element

Kapelstraat 14 (Antwerpen)
Hoekpand van een bouwlaag en drie traveeën onder pseudomansardedak bedekt met leien en voorzien van dakvensters.
ID: 10800 | Bouwkundig / Landschappelijk element

Kapelstraat 2 (Antwerpen)
Opgericht in 1732 als veldkapel, toegewijd aan Maria. Naderhand uitgegroeid tot bedevaartsoord met parkje.
ID: 302205 | Bouwkundig element

Kapucinessenstraat 10 (Antwerpen)
Neoclassicistische burgerhuis te dateren begin jaren 1850. Het bouwdossier werd niet teruggevonden, bouwheer, ontwerper noch aannemer zijn gekend.
ID: 302206 | Bouwkundig element

Kapucinessenstraat 12 (Antwerpen)
Burgerhuis in Louis-Philippestijl volgens de bouwaanvraag uit 1852 opgetrokken in opdracht van de heer J.B. De Bruyn. Een jaar later liet hij op het aanpalende perceel een identieke woning bouwen (nummer 14, verbouwd). Uit het bouwdossier vallen ontwerper noch aannemer af te leiden.
ID: 5107 | Bouwkundig element

Kapucinessenstraat 13 (Antwerpen)
Burgerhuis in Louis-Philippestijl, oorspronkelijk het linker pand van een geheel van twee identieke, volgens spiegelbeeldschema gekoppelde rijwoningen, gebouwd naar een ontwerp door de architect Henry Redig uit 1855.
ID: 5111 | Bouwkundig element

Kapucinessenstraat 16 (Antwerpen)
Burgerhuis in Louis-Philippestijl, volgens de bouwaanvraag uit 1854 voor eigen rekening gebouwd door de heer E. Coninckx. Het betreft vermoedelijk de aannemer Eduard Coninckx, die in Antwerpen actief was van midden jaren 1840 tot 1893.