Resultaten erfgoedobjecten

< Ga naar zoekformulier

Resultaten erfgoedobjecten

1359 resultaten


ID: 12112 | Bouwkundig element

Villa

Klein Engeland 34 (Turnhout)
Villa met cottage en art-deco-inslag van de eerste helft van de 20ste eeuw; omringende beboomde tuin.


ID: 12085 | Bouwkundig element

Villa Stoktschehof

Koningin Astridlaan 58 (Turnhout)
Villa in cottagestijl met Anglo-Normandische inslag naar ontwerp van Antwerps architect F. Vaes van 1934, omgeven door met gras begroeide en beboomde tuin.


ID: 12158 | Bouwkundig element

Burgerhuis naar ontwerp van Ch. Davids

Onze Lieve Vrouwstraat 17 (Turnhout)
Enkelhuis met dakkapel, gebouwd in het tweede kwart van de 20ste eeuw, met elementen ontleend aan de art deco en cottagestijl.


ID: 12281 | Bouwkundig element

Huis De Wieltjes

Steenweg op Merksplas 40 (Turnhout)
Huis in cottagestijl met omgevend park, gebouwd in 1891, in 1990 gerestaureerd naar ontwerp van architect Coens.


ID: 16715 | Bouwkundig element

Villa Belle View

Jaagpad 6 (Veurne)
Alleenstaande kleine villa in pseudo-Normandische stijl van 1929; gelegen midden ommuurd en omhaagd tuintje uitziend op vestingsgracht.


ID: 70384 | Bouwkundig element

Cottagegetinte villa

Groenstraat 27 (Vilvoorde)
Cottagegetinte villa met verspringende volumes van één tot twee bouwlagen onder afgewolfd, mank zadeldak, naar ontwerp van Camille Daman van 1926.


ID: 70374 | Bouwkundig element

Villa Sunnyside

Rooseveltlaan (Franklin) 12 (Vilvoorde)
Achterin gelegen cottage-getinte villa met grote voortuin en ijzeren hek aan straatzijde, gebouwd naar ontwerp van architect Georges Hobé van 1902.


ID: 134138 | Bouwkundig / Landschappelijk element

Villa Sunnyside met tuin

Rooseveltlaan (Franklin) 12 (Vilvoorde)
Villa in cottagestijl met tuinpaviljoen gebouwd omstreeks 1900 aan de nieuwe stadsboulevard (huidige Franklin Rooseveltlaan) in opdracht van de industrieel Karel Blieck naar ontwerp van de Brusselse architect Georges Hobé (1854-1936), omgeven door langgerekte landschappelijke tuin van 33,50 are, inclusief de moestuin, oorspronkelijk 61 are, grotendeels door bomen overschaduwd.


ID: 37726 | Bouwkundig element

Burgerhuis in cottagestijl

Boomstraat 39 (Voeren)
Alleenstaand huis in cottagestijl, gelegen op het kruispunt van de Boomstraat met Mennekensput. Complexe vorm, gedateerd circa 1910.


ID: 12391 | Bouwkundig element

Landhuis

De Breem 11 (Vosselaar)
Landhuis met inslag van de cottagestijl, gebouwd in het vierde kwart van de 19de of eerste kwart van de 20ste eeuw; koetshuis en park met achterin gelegen vijver.