Resultaten erfgoedobjecten

< Ga naar zoekformulier

Resultaten erfgoedobjecten

61204 resultaten


ID: 42611 | Bouwkundig element

Lemen huis

Dorpsstraat 10 (Linter)
Lemen huis.


ID: 42612 | Bouwkundig element

Woonhuis van 1747

Dorpsstraat 69 (Linter)
Twee en half verdiepingen hoge woning in baksteenbouw met gebruik van zandsteen, gedateerd door middel van muurankers.


ID: 134212 | Bouwkundig / Landschappelijk element

Villa Goossens met tuin

Geldenakenstraat 112 (Linter)
In 1860 gebouwde villa door Théodore Goossens uit Tienen als buitenverblijf of jachtpaviljoen, omgeven door een landschappelijke tuin met centrale open ruimte, rondpad en belvedèreheuveltje.


ID: 42623 | Bouwkundig element

Sint-Sulpitiuspastorie van 1780

Geldenakenstraat 25 (Linter)
Dubbelhuis met twee verdiepingen boven de voordeur gedateerd 1780, geflankeerd door twee bijgebouwtjes.


ID: 42630 | Bouwkundig element

Dorpswoning

Grote Steenweg 275 (Linter)
Woning van baksteen en arduin, van circa 1800.


ID: 42599 | Bouwkundig element

Dorpswoning

Grote Steenweg 39 (Linter)
Dubbelhuis uit einde 18de eeuw, doch heden verbouwd.


ID: 42600 | Bouwkundig element

Villa

Grote Steenweg 47 (Linter)
Nieuwe woning met traditionele zandstenen elementen uit de eerste helft van de 18de eeuw, onder andere rondboogdeur met jaartal 1739 op de imposten.


ID: 212723 | Bouwkundig element

Woonhuis

Grote Steenweg 62 (Linter)
Dubbelhuis met anderhalve verdieping uit de tweede helft van de 18de eeuw. Bakstenen constructie met gebruik van zandsteen.


ID: 42601 | Bouwkundig element

Woonhuis

Grote Steenweg 93 (Linter)
Huis met twee verdiepingen uit de tweede helft van de 18de eeuw. Baksteenbouw verrijkt met regelmatige hoekkettingen van zandsteen.


ID: 42620 | Bouwkundig element

Gesloten hoeve

Helen-Bosstraat 92 (Linter)
Gesloten hoeve van bak- en zandsteen, woonhuis en aanhorigheden afgedekt met zadeldak, poorttoren met schilddak, uit de tweede helft van de 18de eeuw.