8321 resultaten
ID: 30116 | Bouwkundig element

D'Hondtstraat 74 (Ieper)
Voormalige herberg zogenaamd "Het truweel" volgens de bouwaanvraag van 1922 met een vermoedelijk door de eigenaar zelf getekende gevelopstand.
ID: 30229 | Bouwkundig element

Nieuwstraat 4, de Stuersstraat 49-57 (Ieper)
Huizenrij naar verluidt oorspronkelijk met drie herbergen (nummer 49, 51, 57), een winkel- (nummer 53) en een herenhuis (nummer 55) met achterliggende drankenopslagplaats uitkomend in de Nieuwstraat (nummer 4), gebouwd in het begin van de jaren 1920 in opdracht van de eigenaar-brouwer tevens bewoner van de herenwoning. De panden vertonen kenmerken van het neoclassicisme en eclecticisme.
ID: 30621 | Bouwkundig element

Dekemelelaan 31 (Ieper)
Herberg te dateren in het begin van de jaren 1930 en met modernistische inslag zie omlopende gebogen luifel en balkon, vensterregisters.
ID: 30139 | Bouwkundig element

Dikkebusseweg 148 (Ieper)
Hoekhuis, aan de Capucienenstraat, van twee traveeën, een afgeschuinde hoektravee en twee traveeën, en twee bouwlagen; aanleunend lage vleugel van twee brede traveeën en één poorttravee rechts. Gele baksteenbouw. Eclectische wederopbouwarchitectuur.
ID: 30780 | Bouwkundig element

Dikkebusseweg 301 (Ieper)
Herberg-afspanning en winkeltje, zogenaamd "Café Français", zie uithangbord gelegen bij de Runschaartstraat. Normandisch getint hoekhuis, zie pseudo-vakwerk, daterend van de jaren 1920.
ID: 30664 | Bouwkundig element

Dikkebusseweg 500 (Ieper)
Zichtbepalend hoekhuis, herberg-afspanning van vier traveeën aan de kant van Zorgvlietstraat en vijf traveeën, en twee bouwlagen onder mansardedak uit het begin van jaren 1920. Rode baksteenbouw op gecementeerde plint.
ID: 30140 | Bouwkundig element

Diksmuidestraat 1 (Ieper)
Klein winkelhuis mer inslag van de art-decostijl zie doorlopende driehoekige erkers op de bovenverdieping en de ornamenten van groenbeschilderde simili-Euvillesteen.
ID: 30145 | Bouwkundig element

Diksmuidestraat 11 (Ieper)
Voormalig winkelhuis naar ontwerp van architect Jan-Albert De Bondt (Gent) van 1922.
ID: 30147 | Bouwkundig element

Diksmuidestraat 14 (Ieper)
Winkelhuis naar ontwerp van architect Victor Danneels (Brussel) van 1921.
ID: 30148 | Bouwkundig element

Diksmuidestraat 18 (Ieper)
Apotheek volgens bouwaanvraag naar ontwerp van architect Louis Verstraete (Izegem) van 1925.