Resultaten erfgoedobjecten

< Ga naar zoekformulier

Resultaten erfgoedobjecten

14479 resultaten


ID: 207276 | Bouwkundig element

Handelspand

Franklin Rooseveltlaan 28 (Waregem)
Gebouwd in 1939; thans volledig in gebruik als woonhuis. Rijwoning onder half gemansardeerd zadeldak met zwarte, mechanische pannen.


ID: 207390 | Bouwkundig element

Stadswoning uit het interbellum

Koningin Fabiolalaan 3 (Waregem)
Interbellumwoonhuis gebouwd in 1938 naar een ontwerp van architect P. Lippens uit Anderlecht, die het ontwerp als zijn eindwerk indiende.


ID: 207732 | Bouwkundig element

Burgerhuis met schuur

Westerlaan 36 (Waregem)
Deels vrijstaand woonhuis met grote achtergelegen schuur, onderling verbonden via een lagere aanbouw.


ID: 208940 | Bouwkundig element

Samenstel van twee winkelpanden

Emiel Banningstraat 38-40 (Antwerpen)
Ensemble van twee neoclassicistische winkelpanden met appartementen op de verdiepingen, gebouwd rond 1901 voor rekening van G. Peeters.


ID: 209420 | Bouwkundig element

Neotraditioneel burgerhuis

Cuylitsstraat 18 (Antwerpen)
Neotraditioneel burgerhuis gebouwd volgens een bouwaanvraag van 1893 van aannemer Jos Peeters voor de heer Fl. Van der Ven.


ID: 211641 | Bouwkundig element

Onderwijzerswoning

Doelstraat 1 (Pittem)
Volgens kadastergegevens in 1894 op de plaats van oudere bebouwing opgetrokken in opdracht van onderwijzer Ed. Joye. Gebouwd op basis van een in het gemeentearchief bewaard plan uit 1893.


ID: 214672 | Bouwkundig element

Modernistische bungalow

Van De Weyngaertlei 53 (Antwerpen)
Modernistische bungalow in tuin volgens bouwaanvraag uit 1930, in opdracht van juffrouw J. Geluk.


ID: 214697 | Bouwkundig element

Burgerhuis

Veltwijcklaan 73 (Antwerpen)
Burgerwoning gebouwd volgens een bouwaanvraag uit 1922 in opdracht van Frans Van Mol-Brouwers.


ID: 215010 | Bouwkundig element

Burgerhuis naar ontwerp van Van den Hende

Sportstraat 313 (Gent)
Rijhuis van drie bouwlagen onder zadeldak naar ontwerp van architect Van den Hende van 1935. Bakstenen gevelparement gevarieerd met gepleisterde gevelvlakken en arduinen plint. De asymmetrie in de gevelopbouw, de decoratieve metselverbanden, en de erker verwijzen naar de expressionistische architectuur van de Amsterdamse School.


ID: 4197 | Bouwkundig element

Burgerhuis in neobarokstijl

Jordaenskaai 19 (Antwerpen)
Burgerhuis in neobarokstijl, gebouwd in opdracht van de juffrouwen Van den Bemden, naar een ontwerp door de architect Henri Thielens uit 1889. Het pand werd in 2003 gesloopt voor een nieuwbouwflat.