92991 resultaten
ID: 17752 | Bouwkundig element

Brugstraat 29 (Lokeren)
Huis van drie traveeën en twee bouwlagen onder zadeldak (nok parallel aan de straat, Vlaamse pannen), in kern eind 18de eeuw te situeren.
ID: 17749 | Bouwkundig element

Brugstraat 3 (Lokeren)
Oorspronkelijk twee arbeiderswoningen in spiegelbeeld uit de 19de eeuw, nu verbouwd tot één woning.
ID: 17753 | Bouwkundig element

Brugstraat 51-61 (Lokeren)
Burgerhuizen van twee bouwlagen onder doorlopend zadeldak; bepleisterde en beschilderde lijstgevels met vroegere dubbelhuisopstand, uit de tweede helft van de 19de eeuw.
ID: 17754 | Bouwkundig element

Brugstraat 68-70 (Lokeren)
Bakstenen arbeidershuisjes en doorgang naar beluikje.
ID: 17755 | Bouwkundig element

Brugstraat 75-77 (Lokeren)
Breed gebouw van vier traveeën en twee bouwlagen, uit het tweede kwart van de 20ste eeuw.
ID: 17756 | Bouwkundig element

Brugstraat 80-90 (Lokeren)
Rij van zes arbeidershuizen uit eind vorige eeuw. Bakstenen lijstgevels van twee bouwlagen en twee tot drie traveeën onder zadeldak.
ID: 17757 | Bouwkundig element

Brugstraat 81 (Lokeren)
Bepleisterde en beschilderde lijstgevel uit de eerste helft van de 19de eeuw, met grotendeels in moderne winkelpui gewijzigde begane grond.
ID: 17758 | Bouwkundig element

Brugstraat 91 (Lokeren)
Huis met poort in de rechter travee als toegang tot een erachter gelegen klein beluikje.
ID: 300501 | Landschappelijk element

Daknam-dorp (Lokeren)
Aansluitend bij het kerkhof van Daknam ligt langs de straat een beboomd pleintje. Dit landelijke dorpspleintje bestond oorspronkelijk uit twee bomenrijen van telkens zes exemplaren. In de bomenrij langs de straat is er een uitval van twee bomen. Door het verkeer en de parkeerdruk hebben de bomen hebben het zwaar te verduren.
ID: 300528 | Landschappelijk element

Daknam-dorp (Lokeren)
Op het kerkhof is ten westen van de kerk een jonge lindeboom geplant. Hij vervult er mogelijk de functie van vredesboom en is aangeplant bij het oorlogsmonument.