19067 resultaten
ID: 71151 | Bouwkundig element

Vlessersweg 34 (Dilsen-Stokkem)
Alleenstaande woning van circa 1935. Bakstenen breedhuis van één bouwlaag onder hoog en steil zadeldak.
ID: 71384 | Bouwkundig element

Watering 1 (Dilsen-Stokkem)
Woning van de dijkmeester van de wateringen. In 1854 werd Wilhelm Brüll als dijkmeester van de wateringen aangeworven; hij was de grootvader van de schrijver G. Simenon langs moederszijde.
ID: 205090 | Bouwkundig element

Grote Baan 203-205 (Drogenbos)
Karakteristiek woonhuis uit het begin van de twintigste eeuw en rechts aanpalend een later aangebouwd gedeelte.
ID: 205110 | Bouwkundig element

Grote Baan 243 (Drogenbos)
Vrijstaande woning in nieuwe zakelijkheid, kadastraal geregistreerd in 1932. Typische constructie opgetrokken uit gele baksteen met karakteristiek voorkomen van luifels en balkons.
ID: 205119 | Bouwkundig element

Nieuwstraat 81 (Drogenbos)
Eengezinswoning naar ontwerp van Baudouin Courtens van 2000. Hedendaagse, kubistische woning op rechthoekige plattegrond, drie bouwlagen onder plat dak.
ID: 205121 | Bouwkundig element

s'Herenstraat 1 (Drogenbos)
Opmerkelijk eclectisch getint burgerhuis met omringende tuin, gebouwd omstreeks 1931 als eigen woning door de plaatselijke ondernemer-aannemer Jean Figeys (1887-1968). Kleurrijke baksteenbouw met lijstgevels van gele baksteen, geritmeerd door hoeklisenen van rode baksteen, hogerop uitlopend op hoekpijlers.
ID: 2592 | Bouwkundig element

Ganzenkoor 90 (Duffel)
Typisch burgerhuis met omheind voortuintje, uit de jaren 1930.
ID: 2594 | Bouwkundig element

Gemeentestraat 12 (Duffel)
Neoclassicistisch ensemble bestaande uit een diephuis van één travee en een breedhuis van drie traveeën, gedateerd 1922.
ID: 2595 | Bouwkundig element

Gemeentestraat 16 (Duffel)
Eenvoudige burgerhuizen uit de wederopbouwperiode na de Eerste Wereldoorlog.
ID: 307033 | Bouwkundig element

Gemeentestraat 20 (Duffel)
Eenvoudig burgerhuis uit de wederopbouwperiode na de Eerste Wereldoorlog. Ontwerp van Ch. Van de Velde uit 1927.