Het landschappelijk booronderzoek werd uitgevoerd op 14 juli 2020. Er werden 14 boringen geplaatst in 3 ZW-NO georiënteerde raaien. De meest noordelijke en zuidelijke raaien bevatten 4 boringen, de middelste raai 6 boringen. Men gebruikte zowel een gutsboor met een diameter van 3 cm als een edelmanboor met een diameter van 7 cm.
Het verkennend archeologisch booronderzoek werd uitgevoerd op 9 oktober 2020. Er werden 24 boringen geplaatst in een grid van 10 x 12 m. Men gebruikte een edelmanboor met een diameter van 12 cm. De boormonsters werden uitgezeefd op een zeef met maaswijdte van 1,8 mm.
Auteurs: Arts, Annick
Datum:
De tekst wordt ter beschikking gesteld door: Agentschap Onroerend Erfgoed (AOE)
Bron: DE BEENHOUWER J., GEELEN N. en ARCKENS M. 2020: Nota Koersel Mathias Geysenstraat 6- 16 Resultaten van het uitgesteld archeologisch vooronderzoek, Fodio Folio 63, Wijnegem.
Type: nota (archeologieportaal)
Datum: