Voor het landschappelijk bodemonderzoek werden in totaal werden 133 boringen uitgevoerd. Concreet werden deze gepositioneerd op 12 verschillende raaien verspreid over het gehele projectgebied.
Voor het proefsleuvenonderzoek zijn twee kleine delen van het projectgebied onderzocht. In totaal zijn 5 proefsleuven en 3 kijkvensters aangelegd. Door middel van de proefsleuven werd 708m² onderzocht. Dit komt overeen met 11,21% van het totale projectgebied. De 3 kijkvensters hebben samen een oppervlakte van 203m². Met deze oppervlakte is 3,21% van het totale terrein onderzocht met kijkvensters. In totaal is 14,42% van beide plangebieden samen onderzocht.
Datum:
De tekst wordt ter beschikking gesteld door: GHENT ARCHAEOLOGICAL TEAM bvba; De Logi & Hoorne bvba
Bron: HEYNSSENS N., GENBRUGGE S., LALOO P., MIKKELSEN J., VERGAUWE R., JACOPS J., WUYTS F., VAN DE VELDE S., DE KREYGER F., HOORNE J. & DE LOGI A. 2020: Nazareth - Groot Prijkels. Nota percelen 17E & 36H, november 2020, DL&H-Nota, Adegem.
Type: nota (archeologieportaal)
Datum: