Voor het landschappelijk bodemonderzoek werden drie werkputten in de onverharde zones aangelegd. Per werkput werden drie profielen geregistreerd.
Voor het proefsleuvenonderzoek werden vier proefsleuven aangevuld met één kijkvenster aangelegd, twee korte sleuven met zuidwest-noordoost
oriëntatie op het noordelijke gedeelte en twee sleuven met een noordwest-zuidoost oriëntatie op het zuidelijke gedeelte van het onderzoeksgebied. In totaal werd op deze manier een oppervlakte van 177,55 m² onderzocht.
Datum:
De tekst wordt ter beschikking gesteld door: ABO NV
Bron: LAMBERTS M. 2021: Archeologische evaluatie van het bodemarchief a.d.h.v. profielputten en proefsleuven t.h.v. het Sint-Vincentiusklooster te Gits (Hooglede) – Fase 1. ABO archeologische rapporten 1710.
Type: nota (archeologieportaal)
Datum: