Er werden in het totaal drie proefputten aangelegd van zuid naar noord. Proefput 1 en 2 werden aangelegd op de moederbodem, proefput 3 bevond zich ter hoogte van een recente kelderstructuur, vermoedelijk een beerput, hier kon nog slechts de verstoorde aard geregistreerd worden. De totale oppervlakte van de aangelegde proefputten bedraagt ca. 20,8m2 wat overeenkomt met een totale dekkingsgraad van 8,3 %.
Het studiegebied bevindt zich volledig in een bebouwde zone. Er werden geen specifieke profielen aangelegd om de bodemkundige stratificatie te onderzoeken.
Er werden geen stalen ingezameld voor verder natuurwetenschappelijk onderzoek.
Auteurs: Lommelen, Lies
Datum:
De tekst wordt ter beschikking gesteld door: Agentschap Onroerend Erfgoed (AOE)
Bron: DE BRANT R. 2023: Archeologische evaluatie van het bodemarchief d.m.v. proefputten ter hoogte van de Bonenstraat nr. 1 te Oostende, 2023K391, Gent.
Type: nota (archeologieportaal)
Datum: