Gebeurtenis

Vooronderzoek Nijverheidslaan

proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
ID
1086500
URI
https://id.erfgoed.net/gebeurtenissen/1086500

Beschrijving

De infrastructuur van het gemeenschapscentrum Hoogendonck te Waasmunster werd gesloopt om plaats te maken voor een toekomstige ontwikkeling van het projectgebied. Naar aanleiding van de geplande sloop werd een vooronderzoek met ingreep in de bodem uitgevoerd door Erfpunt.De totale oppervlakte van het projectgebied bedroeg 16 382,46 m2. Door middel van de proefputten, het vlak en de sleuven met aanvullende kijkvensters werd hiervan in totaal 2 422,66 m2 of 14,79 % onderzocht.

Auteurs: Van Neste, Thierry
Datum:
De tekst wordt ter beschikking gesteld door: Agentschap Onroerend Erfgoed (AOE)

Bronnen

Bron: VAN NESTE TH., EVAERT R. 2023: Waasmunster – Nijverheidslaan 2022, Rapporten van Erfpunt – team Onderzoek 260, Sint-Niklaas.
Type: literatuur
Datum:

Bekijk gerelateerde erfgoedobjecten


Je kan deze pagina citeren als: Inventaris Onroerend Erfgoed 2025: Vooronderzoek Nijverheidslaan [online], https://id.erfgoed.net/gebeurtenissen/1086500 (geraadpleegd op ).

Beheerder fiche: Agentschap Onroerend Erfgoed

Contact

Heb je een vraag of opmerking over deze fiche? Meld het ons via het contactformulier.