Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

44297 resultaten


ID: 1076438 | archeozoölogisch onderzoek, metaaldetectie, materiaalstudie, archeologische opgravingen

tot
Demerstraat 50 (Hasselt)
De werfopvolging nam de vorm aan van een opgraving.


ID: 1075767 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk booronderzoek

tot
Diepenbekerweg, Singelbeekstraat (Hasselt)
Naar aanleiding van de realisatie van een KMO-zone voor kleine tot grote bedrijven en de aanleg van groenzones, wadi’s en verhardingen, werd er een landschappelijk booronderzoek en een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd. Het projectgebied zal gefaseerd ontwikkeld worden.


ID: 1075824 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Diepenbekerweg, Pietelbeekstraat, Singelbeekstraat (Hasselt)
Naar aanleiding van de realisatie van een KMO-zone voor kleine tot grote bedrijven waarbij enkele kleine bestaande gebouwen werden gesloopt en struiken en bomen werden gerooid, werd een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd. Het proefsleuvenonderzoek werd gefaseerd uitgevoerd in twee fases. Hier zullen alleen de resultaten van de tweede fase van het proefsleuvenonderzoek worden behandeld. Fase 1 werd reeds eerder uitgevoerd en afgewerkt.


ID: 1080645 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Diepenbekerweg (Hasselt)
Naar aanleiding van de bouw van KMO-units met omgevingsaanleg werd een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1073765 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Djef Swennenstraat 17 (Hasselt)
Proefsleuvenonderzoek Djef Swennenstraat 17


ID: 222473 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem


Doornebosstraat 33A (Hasselt)


ID: 185828 | literatuurstudie

Onbekend
Galgebergstraat (Hasselt)


ID: 187937 | literatuurstudie

ca. 1801 - 1825
Galgebergstraat (Hasselt)
Advocaat M. Bellefroid kocht in 1824 bij horlogemaker Ceyssens te Hasselt het volgende: “Monnaie gauloise en creux (figure inférieure de cheval) trouvé dans le Prinsen Weyer à Curange."


ID: 190549 | literatuurstudie

Onbekend
Galgebergstraat (Hasselt)


ID: 1074097 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Genkersteenweg (Hasselt)
Archeologisch vooronderzoek Genkersteenweg