Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

44343 resultaten


ID: 702017 | erfgoedonderzoek

Onbekend
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)


ID: 702045 | erfgoedonderzoek

Onbekend
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)


ID: 702046 | erfgoedonderzoek

Onbekend
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)


ID: 702052 | erfgoedonderzoek

Onbekend
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)


ID: 702302 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem


Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)


ID: 1072725 | archeologische opgravingen

tot
Allerheiligenberg (Tessenderlo-Ham)


ID: 1076870 | gebruikssporenanalyse, materiaalstudie, metaaldetectie, radiokoolstofdatering, archeologische opgravingen, proefputten i.f.v. steentijdartefactensites

tot
Aubruggestraat (Tessenderlo-Ham)
De opgraving van de steentijdvindplaats(en) valt in twee direct aansluitende delen uiteen. Omdat, ondanks de in het booronderzoek geattesteerde gaafheid van het bodemprofiel, niet kan worden vastgesteld in hoeverre de steentijdvindplaats(en) zijn aangetast door het gebruik van het terrein in latere perioden, wordt in eerste instantie een waarderend testvakkenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1075675 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, verkennend archeologisch booronderzoek, landschappelijk booronderzoek

tot
Boshoeven (Tessenderlo-Ham)
Naar aanleiding van de aanvraag van een omgevingsvergunning voor de bouw van een appartementencomplex met ondergrondse parkeergelegenheid, vond binnen het plangebied een archeologisch vooronderzoek plaats bestaande uit een landschappelijk booronderzoek, een verkennend archeologisch booronderzoek en een proefsleuvenonderzoek. Dit leverde echter geen relevante archeologische sporen op.


ID: 1073479 | kaartstudie


Broekstraat (Tessenderlo-Ham)
Kaartstudie


ID: 1082905 | archeologische opgravingen

tot
Broekstraat (Tessenderlo-Ham)
De initiatiefnemer plant de ontwikkeling van zes bouwkavels. De oppervlakte van de op te graven zone bedraagt ca. 3.400 m2. Binnen deze zone ligt het afgravingsniveau tussen 28,38 en 28,77 m TAW. Het onderzochte terrein werd in 4 werkputten opgedeeld en opgegraven.