44253 resultaten
ID: 1085250 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk bodemonderzoek
tot
Z. 3 Doornveld (Asse)
Op 2 december 2024 werden 14 landschappelijke boringen uitgevoerd. Het proefsleuvenonderzoek werd uitgevoerd op 10 en 11 december 2024.
ID: 1072338 | sleuvenonderzoek, archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem
tot
Z. 4 Broekooi 140 (Asse)
Er werden in totaal 21 profielputten aangelegd en geregistreerd om de bodemgesteldheid van de site te beschrijven.
ID: 1080656 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
Z. 5 Mollem 340 (Asse)
Naar aanleiding van de sloop van bestaande bebouwing en de realisatie van een nieuwbouw en de aanleg van een groenzone en verharding, werd een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.
ID: 487 | geografische inventarisatie
tot
Assenede, Bassevelde, Boekhoute, Oosteeklo (Assenede)
De inventarisatie van het bouwkundig erfgoed in Assenede gebeurde in 2004 en 2005 voor wat betreft veldwerk en fotografische registratie. Het inventaristeam van de toenmalige Afdeling Monumenten en Landschappen selecteerde in Assenede 272 panden en constructies met erfgoedwaarde. Het project werd gefinaliseerd in 2008 met het publiceren van de inventaristeksten op de inventariswebsite.