Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

44253 resultaten


ID: 222636 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem


Vlimmeren (Beerse)


ID: 953213 | erfgoedonderzoek

Onbekend
Vlimmeren (Beerse)


ID: 1084731 | waarderend archeologisch booronderzoek, verkennend archeologisch booronderzoek, landschappelijk bodemonderzoek

tot
Antwerpseweg 48 (Beerse)
Voor het landschappelijk booronderzoek is een grid van 40 m x 30 m gehanteerd. De verkennende boringen zijn in een grid van 10 m x 12 m geplaatst, de waarderende boringen in een grid van 5 m x 6 m.


ID: 1087152 | archeologische opgravingen

tot
Asterstraat (Beerse)
Hier vond een vlakdekkende archeologische opgraving plaats met een totale oppervlakte van 3670 m². Er is één vlak aangelegd, op de overgang van de plaggenbodem naar de C-horizont. Dit bevond zich op een hoogte van 24,66 m+TAW tot 25,73 m+TAW.


ID: 1075229 | metaaldetectie


Beekakkersstraat (Beerse)
Onderzoek van een akker d.m.v. metaaldetectie.


ID: 1075230 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk booronderzoek

tot
Beekakkersstraat (Beerse)
Onderzoek op basis van 7 landschappelijke boringen, 7 proefsleuven en kijkvensters.


ID: 1085887 | landschappelijk bodemonderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Bisschopslaan 44-50 (Beerse)
Landschappelijk booronderzoek gevolgd door een proefsleuvenonderzoek.


ID: 1075118 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk booronderzoek

tot
Houtseweg 27 (Beerse)
Naar aanleiding van een omgevingsaanvraag voor de bouw van twee appartementsblokken werden een landschappelijk booronderzoek en een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1076899 | zaden- en vruchtenonderzoek, palynologisch onderzoek, dendrochronologisch onderzoek, radiokoolstofdatering, vlakdekkende opgravingen

tot
Leetereind (Beerse)
Naar aanleiding van de geplande inrichting van een sportpark ter hoogte van het Leetereind in Beerse werd een vlakdekkende archeologische opgraving uitgevoerd.


ID: 1075413 | micromorfologisch onderzoek, zaden- en vruchtenonderzoek, palynologisch onderzoek, houtonderzoek, archeologische opgravingen

tot
Lepelstraat 26 (Beerse)
Archeologisch onderzoek na een proefsleuvenonderzoek naar aanleiding van het inrichten van een verkaveling.