20255 resultaten
ID: 198551 | archeologische veldkartering
Onbekend
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)
ID: 214910 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem
Onbekend
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)
ID: 215034 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem
Onbekend
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)
ID: 215081 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem
Onbekend
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)
ID: 218485 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem
tot
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)
ID: 701487 | archeologische veldkartering
Onbekend
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)
ID: 702302 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem
Tessenderlo (Tessenderlo-Ham)
ID: 1076870 | gebruikssporenanalyse, materiaalstudie, metaaldetectie, radiokoolstofdatering, archeologische opgravingen, proefputten i.f.v. steentijdartefactensites
tot
Aubruggestraat (Tessenderlo-Ham)
De opgraving van de steentijdvindplaats(en) valt in twee direct aansluitende delen uiteen. Omdat, ondanks de in het booronderzoek geattesteerde gaafheid van het bodemprofiel, niet kan worden vastgesteld in hoeverre de steentijdvindplaats(en) zijn aangetast door het gebruik van het terrein in latere perioden, wordt in eerste instantie een waarderend testvakkenonderzoek uitgevoerd.
ID: 1075675 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, verkennend archeologisch booronderzoek, landschappelijk booronderzoek
tot
Boshoeven (Tessenderlo-Ham)
Naar aanleiding van de aanvraag van een omgevingsvergunning voor de bouw van een appartementencomplex met ondergrondse parkeergelegenheid, vond binnen het plangebied een archeologisch vooronderzoek plaats bestaande uit een landschappelijk booronderzoek, een verkennend archeologisch booronderzoek en een proefsleuvenonderzoek. Dit leverde echter geen relevante archeologische sporen op.