Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

20476 resultaten


ID: 1086805 | evaluerend terreinonderzoek, toevalsvondsten


Potterierei (Brugge)
Sporen van een 16de-eeuws diephuis


ID: 1087439 | evaluerend terreinonderzoek, toevalsvondsten


Potterierei 77A (Brugge)
Bij restauratiewerken in het Grootseminarie in Brugge werden in twee kamers die palen aan de kleine pandgang oude vloeren aangetroffen.


ID: 75863 | evaluerend terreinonderzoek


Rijselstraat (Brugge)


ID: 1076330 | muurwerkarcheologie, literatuurstudie, archiefonderzoek, bouwarcheologisch onderzoek, opgravingen vanuit wetenschappelijke vraagstelling, in-situbehoud, toevalsvondsten


Rode-Haanstraat (Brugge)
Naar aanleiding van infrastructuurwerken werden twee kelders ontdekt.


ID: 1076760 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Rolweg 87 (Brugge)
Het gebied is onderzocht door drie proefputten naar aanleiding van geplande bouwkundige handelingen.


ID: 1076746 | metaaldetectie, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Scharphoutstraat 42 (Brugge)
Proefsleuvenonderzoek naar aanleiding van de omvorming van schoolgebouwen langs de Scharphoutstraat tot een polyvalent dienstencentrum


ID: 1073151 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Sint-Annarei 17 (Brugge)
Naar aanleiding van het verbouwen van een woning werd aan de Sint-Annarei een proefputtenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1083972 | bouwarcheologisch onderzoek, metaaldetectie, materiaalstudie, archeologische opgravingen

tot
Sint-Annarei 17 (Brugge)
Archeologische opgraving naar aanleiding van een verbouwing en bouw van een eensgezinswoning op een terrein van ca. 1460 m². De uiteindelijke opgraving besloeg een oppervlakte van 470m² en 14,5 m².


ID: 1074039 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Sint-Gilliskoorstraat 13 (Brugge)
Naar aanleiding van een omgevingsvergunning werd aan de Sint-Gilliskoorstraat te Brugge een proefputtenonderzoek uitgevoerd.


ID: 223854 | metaaldetectie, toevalsvondsten

tot
Sint-Jakobsstraat 9 (Brugge)
Tijdens het graven van een kuil voor het plaatsen van regenwaterputten werden enkele muurresten en scherven ontdekt.