20250 resultaten
ID: 701612 | archeologische veldkartering
Diepenbeek (Diepenbeek)
ID: 701637 | evaluerend terreinonderzoek
Diepenbeek (Diepenbeek)
ID: 710404 | evaluerend terreinonderzoek
Diepenbeek (Diepenbeek)
ID: 1075472 | verkennend archeologisch booronderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
tot
Boudewijnlaan (Diepenbeek)
Er werd een verkennend booronderzoek uitgevoerd gevolgd voor fase 1 door een proefsleuvenonderzoek. Het verkennend booronderzoek werd uitgevoerd in een grid van 10x12 m. Het proefsleuvenonderzoek bestond uit 6 sleuven over het zuidelijk deel van het onderzoeksgebied.
ID: 1084331 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk bodemonderzoek
Campuslaan, Wetenschapspark (Diepenbeek)
Proefsleuvenonderzoek in het kader van de geplande bouw van een poortgebouw.
ID: 1080616 | verkennend archeologisch booronderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
Ginderoverstraat 143 (Diepenbeek)
Op basis van het landschappelijk booronderzoek en de aangepaste plannen werden 21 verkennende boringen uitgevoerd in een grid van 10x12m. Vervolgens werd een oost-west georiƫnteerde sleuf en 2 dwarssleuven getrokken.
ID: 1082502 | landschappelijk bodemonderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
Kapelstraat, Spoorstraat, Stationsstraat (Diepenbeek)
Proefsleuvenonderzoek in het kader van een omgevingsvergunning.
ID: 1076852 | metaaldetectie, controle van werken
tot
Kiezelstraat (Diepenbeek)
De totale oppervlakte die archeologisch begeleid werd bedroeg 4368 m2, deze zone werd in twee tot drie vlakken onderzocht.
ID: 1072768 | landschappelijk booronderzoek, archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem, verkennend archeologisch booronderzoek
Lutselusstraat (Diepenbeek)
Na het landschappelijk booronderzoek werden 42 verkennende boringen gezet met een boorkop van 12cm diameter.
ID: 1072769 | sleuvenonderzoek, archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem
Lutselusstraat (Diepenbeek)
Na het landschappelijk en verkennend booronderzoek werden 3 sleuven parallel met de Lutselusstraat aangelegd. Bijkomend werden nog 2 kijkvensters aangelegd.