Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

1926 resultaten


ID: 222588 | booronderzoek


Merksplas (Merksplas)


ID: 225302 | booronderzoek


Merksplas (Merksplas)


ID: 1073771 | verkennend archeologisch booronderzoek, landschappelijk booronderzoek


Kleirytse Driesen 11 (Merksplas)
Gespreid over twee zones werden 23 verkennende archeologische boringen uitgevoerd met een edelmanboor met een diameter van 15 cm.


ID: 1071483 | archeologisch vooronderzoek zonder ingreep in de bodem, landschappelijk booronderzoek, archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem, sleuvenonderzoek

tot
Koekhoven 41A (Merksplas)
Het onderzoek vond plaats in twee fasen. In totaal is daarbij circa 14 % van het plangebied geëvalueerd. Fase 1 bestond uit de aanleg van 2 proefsleuven en 1 kijkvenster. Bij fase 2 waren het 11 proefsleuven en 3 kijkvensters.


ID: 1085317 | verkennend archeologisch booronderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Molendries (Merksplas)
Er werden 31 verkennende boringen uitgevoerd. Binnen het plangebied worden 5 proefsleuven aangelegd met een noordoost-zuidwest oriëntatie. In totaal tellen de geplande proefsleuven een totale oppervlakte van 537m².


ID: 1076699 | verkennend archeologisch booronderzoek, landschappelijk booronderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Molenzijdse Heide (Merksplas)
Een vooronderzoek met landschappelijk bodemonderzoek, booronderzoek en proefsleufonderzoek waarbij vier sleuven goed voor 463,48 m² aan proefsleuven werd aangelegd.


ID: 221785 | verkennend archeologisch booronderzoek


Steenweg op Hoogstraten (Merksplas)


ID: 1073026 | landschappelijk booronderzoek, archeologisch vooronderzoek zonder ingreep in de bodem, archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem


Steenweg op Hoogstraten 152 (Merksplas)
Het proefsleuvenonderzoek vond plaats in twee zones. In de zuidwestelijke zone legde men 2 proefsleuven en 1 kijkvenster aan, wat overeenkomt met ca. 13,4% van de oppervlakte van deze deelzone. In de noordoostelijke zone bestond het onderzoek uit 5 proefsleuven en 3 kijkvensters, met een totale dekking van ca. 14,4% van de oppervlakte van deze deelzone.


ID: 1072306 | sleuvenonderzoek, landschappelijk booronderzoek, verkennend archeologisch booronderzoek, archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem

tot
Veldenbergstraat (Merksplas)
Verkennende boringen en proefsleuvenonderzoek.


ID: 222455 | booronderzoek


Leffinge (Middelkerke)