Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

3592 resultaten


ID: 1084536 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, verkennend archeologisch booronderzoek, landschappelijk bodemonderzoek

tot
Broodstraat, Heyerstraat, Papestraat (Lokeren)
Proefsleuvenonderzoek in het kader van de aanleg van nieuwe grachten.


ID: 1075728 | metaaldetectie, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk booronderzoek

tot
Clarissenstraat 1 (Lokeren)
Acke & Bracke bvba voerde in 2022 een archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem uit op deze locatie.


ID: 1084338 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk bodemonderzoek


Collemansbrug (Lokeren)
Het projectgebied heeft een totale oppervlakte van ca. 5120m2. Tijdens de sloop van de gebouwen bleek één van de gebouwen onderkelderd te zijn, deze zone (ca. 190m2) wordt uitgesloten voor verder onderzoek. De onderzoekbare zone had een oppervlakte van ca. 4930m2. Hiervan werd ca. 497m2 (10%) onderzocht door middel van proefsleuven en kijkvensters.


ID: 1075236 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk booronderzoek, bureauonderzoek


Doorslaardorp 72 (Lokeren)
Aan Doorslaardorp 72 zal de bestaande katholieke basisschool uitgebreid worden. Naar aanleiding hiervan werd een vooronderzoek met ingreep in de bodem uitgevoerd door Erfpunt.


ID: 1085091 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, verkennend archeologisch booronderzoek

tot
E17, Wolfsakker (Lokeren)
Proefsleuven - en puttenonderzoek in het kader van de geplande bouw van een nieuw kantoorgebouw met bijhorende omgevingsaanleg.


ID: 1073644 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Everslaarstraat (Lokeren)
Naar aanleiding van de aanvraag van een omgevingsvergunning voor de bouw van een distributiecentrum, werd binnen het plangebied een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd. Dit leverde geen relevante archeologische sporen op.


ID: 1074990 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Everslaarstraat (Lokeren)
Naar aanleiding van geplande infrastructuurwerken werd een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1076783 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Everslaarstraat, Marsstraat, Naastveldstraat, Spoele (Lokeren)
Het proefsleuvenonderzoek is naar aanleiding van de inrichting van een park ter hoogte van de Spoelestraat.


ID: 1082548 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Gentse Steenweg 48 (Lokeren)
Proefsleuvenonderzoek in het kader van de ontwikkeling van het terrein.


ID: 1087433 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Gentse Steenweg 7 (Lokeren)
Binnen het projectgebied werden 9 proefsleuven en 3 kijkvensters aangelegd, met een totale sleufoppervlakte van ca. 945 m². Dit komt overeen met een dekkingsgraad van 12,1% van het onderzoeksgebied (8.655m²).