3367 resultaten
ID: 214246 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
tot
Grote Markt (Vilvoorde)
Er zijn zeven proefputten aangelegd geweest met ene totale oppervlakte van ca. 133 m².
ID: 1084653 | bureauonderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
Grote Markt (Vilvoorde)
Proefputtenonderzoek in het kader van de bouw van een appartementengebouw en kantoorruimte.
ID: 218055 | verkennend archeologisch booronderzoek, landschappelijk booronderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
Haesendonckstraat (Vilvoorde)
Naar aanleiding van een nieuwe verkaveling werd op deze locatie in 2018 een landschappelijk en verkennend booronderzoek aangevuld met een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.
ID: 1073874 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
Heldenplein 17A (Vilvoorde)
Proefputtenonderzoek Heldenplein
ID: 1080031 | landschappelijk booronderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, verkennend archeologisch booronderzoek
tot
Indringingsweg, Romeinsesteenweg (Vilvoorde)
Naar aanleiding van de realisatie van een verkaveling werd er een landschappelijk bodemonderzoek, een verkennend archeologisch onderzoek en een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.
ID: 1074719 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
Kruisboogschuttersstraat (Vilvoorde)
In de Kuisboogschuttersstraat werden op 27 september 4 proefputten en 2 verbindende sleuven gegraven.
ID: 1073863 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
tot
Leuvensesteenweg 105-119 (Vilvoorde)
Archeologisch vooronderzoek
ID: 1075656 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk booronderzoek
tot
Mechelsesteenweg, Woluwelaan (Vilvoorde)
Landschappelijk booronderzoek en proefsleuvenonderzoek uitgevoerd naar aanleiding van de aanvraag van een omgevingsvergunning.
ID: 1083661 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
Mechelsestraat (Vilvoorde)
Vooronderzoek naar aanleiding van sloop en nieuwbouw
ID: 1083637 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
Medialaan (Vilvoorde)
Het noordelijke deelgebied (ten noorden van de Medialaan) was ontoegankelijk voor de aanleg van een proefsleuf. Het zuidelijk deelgebied (ten zuiden van de Medialaan) betrof een braakliggend terrein waar in totaal vijf proefsleuven en twee kijkvensters zijn aangelegd.