Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

3368 resultaten


ID: 1083853 | landschappelijk bodemonderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Burgemeester P. Ceuterickstraat, Kerkwegel (Gavere)
Proefsleuvenonderzoek in het kader van een verkaveling.


ID: 1083028 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Hulstraat (Gavere)
Naar aanleiding van een nieuw rioleringsstelstel en de vernieuwing van het wegdek werden er 5 proefputten aangelegd.


ID: 1072214 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, sleuvenonderzoek


Kapellestraat (Gavere)
Bij het proefsleuvenonderzoek werden 4 parallelle noordoost-zuidwest georiënteerde sleuven aangelegd.


ID: 1074254 | waarderend archeologisch booronderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk booronderzoek

tot
Klonkeveldstraat, Stationsstraat, Steenweg (Gavere)
Naar aanleiding van de aanleg van een nieuw industrieterrein met wegenis en groenzone, werd een landschappelijk bodemonderzoek, een proefsleuvenonderzoek en een waarderend archeologisch onderzoek uitgevoerd.


ID: 1076759 | landschappelijk bodemonderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Markt 22 (Gavere)
Een vooronderzoek met landschappelijk bodemonderzoek en proefsleufonderzoek waarbij 6 sleuven en 7 proefputten samen goed voor 482,9 m² werden aangelegd.


ID: 1075607 | landschappelijk bodemonderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Onderstraat 11-19 (Gavere)
Naar aanleiding van de realisatie van zes bouwblokken met centrale wegenis en parkeergarage werd er een landschappelijk bodemonderzoek en een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1084808 | metaaldetectie, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Aardseweg 75 (Geel)
Het onderzoek bestond uit 7 proefsleuven en 1 kijkvenster, met een totale oppervlakte van 587 m², ofwel 12,63 % van het totale onderzoeksgebied.


ID: 1081113 | landschappelijk booronderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Antwerpseweg (Geel)
Naar aanleiding van de sloop van de bestaande bebouwing en de bouw van een nieuw winkelcomplex met bijhorende aanhorigheden, werd er een landschappelijk bodemonderzoek en een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd. Tijdens het proefsleuvenonderzoek werden geen archeologisch relevante sporen aangetroffen.


ID: 1075228 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk booronderzoek

tot
Antwerpseweg 76 (Geel)
Het onderzoek bestond uit 9 proefsleuven van 1,8 m breed, aangevuld met 1 kijkvenster en 1 dwarssleuf.


ID: 1084349 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk bodemonderzoek, bureauonderzoek

tot
Binnenbroek (Geel)
Landschappelijke boringen en proefsleuven.