7765 resultaten
ID: 1075256 | materiaalstudie, radiokoolstofdatering, archeologische opgravingen
tot
De Statie 10 (Tessenderlo-Ham)
In totaal werd een oppervlakte van 5.679 m² archeologisch onderzocht.
ID: 1084401 | metaaldetectie, materiaalstudie, preventieve opgravingen, archeologische opgravingen
Dijkstraat (Tessenderlo-Ham)
De opgraving kadert in de geplande rioleringswerken ter hoogte van de Dijkstraat in Veldhoven, Ham.
ID: 209797 | archeologische opgravingen
Dorpsstraat, Pater Geversplein (Tessenderlo-Ham)
Naar aanleiding van de herinrichting van het plangebied aan de Dorpsstraat te Ham werden er twee archeologische zones geselecteerd.
ID: 51925 | archeologische opgravingen
Dorpsstraat 16 (Tessenderlo-Ham)
ID: 209756 | archeologische opgravingen
tot
Engsbergseweg 132 (Tessenderlo-Ham)
In het kader van de geplande aanleg van warmtestations in de Sint-Luiciakerk aan de Engsbergseweg te Engsbergen voerde een team van Monument Vandekerckhove nv een archeologische opgraving uit in en rond het gebouw.
ID: 1076429 | zaden- en vruchtenonderzoek, palynologisch onderzoek, metaaldetectie, archeologische opgravingen
tot
Lindenstraat 11 (Tessenderlo-Ham)
De onderzochte oppervlakte is ca. 6.084 m².
ID: 1076382 | archeologische opgravingen, materiaalstudie, metaaldetectie, erfgoedonderzoek
tot
Olmensesteenweg 21 (Tessenderlo-Ham)
De opgraving betreft een zone van circa 3.354 m², waarin vier werkputten aangelegd werden.
ID: 1076849 | materiaalstudie, radiokoolstofdatering, dendrochronologisch onderzoek, metaaldetectie, archeologische opgravingen
tot
Schoorstraat (Tessenderlo-Ham)
In totaal werd 5857 m² vlakdekkend opgegraven in vier werkputten.
ID: 192032 | archeologische opgravingen
Onbekend
Tielt (Tielt-Winge)
ID: 1071924 | archeologische opgravingen
Rillaarseweg (Tielt-Winge)
Op het terrein werd het deel van de sleuf waarin de archeologische sporen aanwezig waren opgeschaafd. De andere delen in het zuiden van de sleuf waren ondergelopen terwijl in het noordelijke deel geen enkel spoor werd herkend. Uiteindelijk werd aldus een vlak opgeschoond van 17 x 4 meter. Tegen het westprofiel van de werkput werd het vlak plaatselijk verdiept. Het westprofiel leverde een idee van de opbouw van het terrein en de diepte van de sporen. In totaal werden er slecht 4 sporen herkend waarvan er twee in het vlak en de andere twee alleen in het westprofiel zichtbaar waren.