49129 resultaten
ID: 1075712 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
Rosstraat 64A (Dendermonde)
Naar aanleiding van een omgevingsaanvraag voor de realisatie van een woonzorgcentrum werd in fase 2 van het onderzoek een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd in het zuidelijk deel van het plangebied.
ID: 21423 | archeologische opgravingen
tot
Sint-Rochusstraat (Dendermonde)
ID: 1077063 | archeologische opgravingen
tot
Sint-Rochusstraat 37 (Dendermonde)
Rioleringswerken en de aanleg van nutsputten vroegen, na evaluerend onderzoek, om een opgraving in de vorm van een werfbegeleiding. In het vooronderzoek was namelijk de laatmiddeleeuwse stadsgracht vastgesteld. Twee werkputten werden aangelegd en archeologisch begeleid.
ID: 1085618 | landschappelijk bodemonderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
tot
Theodoor Vermylenstraat (Dendermonde)
Binnen een projectgebied van 24440 m² werd een landschappelijk bodemonderzoek (15 boringen) en een proefsleuvenonderzoek (21 werkputten) uitgevoerd.
ID: 1076803 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites
tot
Tragel 32-37 (Dendermonde)
Archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem aan de hand van proefsleuven in het kader van een archeologienotatraject.
ID: 220107 | opgravingen vanuit wetenschappelijke vraagstelling, archeologische opgravingen
tot
Vlasmarkt 19 (Dendermonde)
ID: 1076024 | fysisch-antropologisch onderzoek, dendrochronologisch onderzoek, archeologische opgravingen
tot
Vlasmarkt 27-31 (Dendermonde)
Volgens de Bijzondere Voorwaarden werden twee noordwest-zuidoost georiënteerde profielsleuven haaks op de loop van de stadsversterking voorzien met de optie om 100m² extra uit te breiden indien dit nodig zou blijken om de aangetroffen sporen te duiden.
ID: 1075485 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, verkennend archeologisch booronderzoek, landschappelijk booronderzoek
tot
Vlassenbroek (Dendermonde)
Archeologisch vooronderzoek naar aanleiding van de realisatie van een gecontroleerd overstromingsgebied.