Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

49166 resultaten


ID: 1075979 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Pepinusfortstraat, Tiensesteenweg (Glabbeek)
Naar aanleiding van de aanleg van een waterzuiveringsstation werd een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1088309 | landschappelijk booronderzoek, verkennend archeologisch booronderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Torenstraat 47 (Glabbeek)
Er werd ter hoogte van het voormalig militair domein in Attenrode een archeologisch vooronderzoek uitgevoerd.


ID: 1072321 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem, sleuvenonderzoek, landschappelijk booronderzoek

tot
Torenstraat 49 (Glabbeek)
Voorafgaand aan het proefsleuvenonderzoek werd een landschappelijk boor- en proefputtenonderzoek uitgevoerd. Gezien de fragmentarische bewaring werd meteen overgegaan tot een proefsleuvenonderzoek. Het proefsleuvenonderzoek bestond uit 18 individuele sleuven.


ID: 1072312 | waarderend archeologisch booronderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Walmersumstraat (Glabbeek)
Vooronderzoek Glabbeek Walmersumstraat


ID: 1082788 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Zuurbemde 53 (Glabbeek)
Ter hoogte van Zuurbemde werd een archeologisch proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.


ID: 3206 | luchtfotografie


Grimbergen (Vlaams-Brabant)


ID: 194150 | kaartstudie

Onbekend
Grimbergen (Vlaams-Brabant)


ID: 354 | geografische inventarisatie

tot
Beigem, Grimbergen, Humbeek, Strombeek - Bever (Grimbergen)
De inventarisatie van het bouwkundig erfgoed in Grimbergen gebeurde in de periode 1971-1975. Het inventaristeam van de toenmalige Rijksdienst voor Monumenten- en Landschapszorg selecteerde in Grimbergen ruim honderd panden en constructies. De resultaten publiceerde men in 1975 in het boekdeel 2n van de reeks Bouwen door de Eeuwen Heen in Vlaanderen.


ID: 903 | geografische inventarisatie

tot
Beigem, Grimbergen, Humbeek, Strombeek - Bever (Grimbergen)
De Vlaamse overheid startte in 2001 met de herinventarisatie van de Vlaamse Rand. In de periode 2001-2004 werd de herinventarisatie van het bouwkundig erfgoed van Grimbergen uitgevoerd. Het inventaristeam voegde circa 160 nieuwe inventarisfiches aan de inventaris toe. Ruim 90 fiches die al in de inventaris zaten kregen een update.


ID: 1031 | geografische inventarisatie, vaststellingen

tot
Beigem, Grimbergen, Humbeek (Grimbergen), Vilvoorde (Vilvoorde)
Het landschappelijke geheel “Maalbeekvallei en gevarieerde cultuurlandschap ten oosten Grimbergen” werd (opnieuw) geïnventariseerd naar aanleiding van de vaststelling van dit gebied (voorheen aanduiding ankerplaats). Deze vaststelling gebeurde meestal met als doel om het gebied via een ruimtelijk uitvoeringsplan door te laten vertalen naar een erfgoedlandschap.