Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

48819 resultaten


ID: 222834 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem

tot
Zomerbloemweg 22 (Ieper)


ID: 1080927 | materiaalstudie, kaartstudie, zaden- en vruchtenonderzoek, ecologische archeologie, luchtfotografisch onderzoek, opgravingen vanuit wetenschappelijke vraagstelling, toevalsvondsten

tot
Zonnebeekseweg 361 (Ieper)
Het landbouwbedrijf Deprez Agro uit Ieper plande een nieuw bufferbekken op de landbouwgrond achter het erfgoeddepot DEPOTYZE en de Provinciale Dienst Provinciehuis Potyze – respectievelijk Zonnebeekseweg 363 en 361. De oppervlakte van de geplande bodemingreep was kleiner dan 5000m² waardoor er geen archeologietraject noodzakelijk was en de vergunning verleend kon worden met als één van de voorwaarden dat eventuele archeologische vondsten gemeld moesten worden aan de onroerend erfgoeddienst CO7. Het aansnijden van archeologische sporen werd opgemerkt door intergemeentelijk archeoloog Jan Decorte van CO7 die meteen een toevalsvondst meldde, waarna de toevalsvondstprocedure onmiddellijk werd opgestart en de graafwerken werden stilgelegd.


ID: 1075679 | geofysisch onderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Zuiderring (Ieper)
Het geofysisch onderzoek en proefsleuvenonderzoek leverde sporen uit de Eerste Wereldoorlog op.


ID: 577 | geografische inventarisatie

tot
Ingelmunster (Ingelmunster)
De inventaris bouwkundig erfgoed van de gemeente Ingelmunster werd gepubliceerd in 2001 in boekdeel 17n2 van de reeks Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen. Een inventaristeam van de Afdeling Monumenten en Landschappen van de Administratie Ruimtelijke Ordening, Huisvesting en Monumentenzorg (AROHM) maakte de inventaris op. Het veldwerk voor dit boekdeel is ingezet in 1998, werd meermaals onderbroken, en werd midden 2000 afgerond. Een paar aanvullende controlebezoeken zijn nog doorgevoerd tijdens het samenstellen en het aanpassen van het manuscript, dat in 2001 werd gepubliceerd. De inventarisatie van bouwkundig erfgoed in Ingelmunster leverde 122 inventarisfiches op.


ID: 71962 | erfgoedonderzoek

Onbekend
Ingelmunster (Ingelmunster)


ID: 71963 | erfgoedonderzoek

Onbekend
Ingelmunster (Ingelmunster)


ID: 73023 | erfgoedonderzoek

Onbekend
Ingelmunster (Ingelmunster)


ID: 74547 | archeologische veldkartering

tot
Ingelmunster (Ingelmunster)


ID: 74550 | archeologische veldkartering


Ingelmunster (Ingelmunster)


ID: 74551 | archeologische veldkartering


Ingelmunster (Ingelmunster)