Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

48834 resultaten


ID: 215070 | archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem


Gentse Steenweg (Lokeren)


ID: 1082548 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Gentse Steenweg 48 (Lokeren)
Proefsleuvenonderzoek in het kader van de ontwikkeling van het terrein.


ID: 1087433 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Gentse Steenweg 7 (Lokeren)
Binnen het projectgebied werden 9 proefsleuven en 3 kijkvensters aangelegd, met een totale sleufoppervlakte van ca. 945 m². Dit komt overeen met een dekkingsgraad van 12,1% van het onderzoeksgebied (8.655m²).


ID: 1076498 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Groentenmarkt, Oude Vismijn (Lokeren)
Archeologisch proefsleuvenonderzoek ter hoogte van de Oude Vismijn en Groentemarkt.


ID: 1074043 | metaaldetectie, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, landschappelijk booronderzoek

tot
H.-Hartlaan (Lokeren)
Naar aanleiding van het verkavelen van gronden werd een landschappelijk bodemonderzoek en een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd. Tijdens het proefsleuvenonderzoek vond metaaldetectie plaats.


ID: 1073701 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem, verkennend archeologisch booronderzoek, landschappelijk booronderzoek

tot
Haarsnijderslaan (Lokeren)
Naar aanleiding van de bouw van een brandweerkazerne is binnen het projectgebied een archeologisch vooronderzoek uitgevoerd. Dit bestond uit een landschappelijk booronderzoek, een verkennend archeologisch booronderzoek en een proefsleuvenonderzoek. Dit vooronderzoek bracht geen relevante archeologische sporen aan het licht.


ID: 1074012 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, verkennend archeologisch booronderzoek, landschappelijk booronderzoek

tot
Haarsnijderslaan (Lokeren)
Naar aanleiding van de oprichting van een nieuwe brandweerkazerne en parking met oefenterrein, werd een landschappelijk bodemonderzoek, een verkennend archeologisch booronderzoek en een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1082429 | archeozoölogisch onderzoek, palynologisch onderzoek, radiokoolstofdatering, archeologische opgravingen

tot
Heirbrugstraat (Lokeren)
Archeologische opgraving


ID: 1074988 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, verkennend archeologisch booronderzoek

tot
Heirbrugstraat 160 (Lokeren)
Naar aanleiding van de herinrichting van de omgeving van de Heirbrugmolen, werd een verkennend archeologisch booronderzoek en een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1081489 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Heirweg 78 (Lokeren)
Binnen het plangebied van 4355 m² was ca. 4230 m² toegankelijk voor onderzoek (resterende zone was volledig verstoord door diepe kelders). Er werd 9,3% onderzocht middels proefsleuven, zijnde 395 m².