http://www.groen.net/Article.aspx?id=6866 (geraadpleegd op 04/12/2014).
Beerselsestraat 2 (Beersel)
De gemeentelijke jongens- en meisjesschool zijn prominent gelegen in het dorpscentrum. De jongensschool werd gebouwd in de periode 1930-1934. In 1962-1963 werd een meisjes- en kleuterschool ten zuiden van de jongensschool opgericht.
Kolveniersstraat 20 (Antwerpen)
Voormalig schuttershof van de in 1490 opgerichte Kolveniersgilde, gebruikt als "speelhof" en "schietplaetse" met een gelijkvloerse galerij uitziend op de tuin. Dit sinds 1942 grotendeels blootgelegde en in 1975-1980 gerestaureerde gebouw, werd tussen 1631 en 1637 in barokstijl opgetrokken, mogelijk onder leiding van de Antwerpse meester Cornelis Vanden Eynde.
Sorbenlaan 29 (Antwerpen)
Modernistische villa gebouwd in opdracht van Anna Paulina Kleinkramer, naar een ontwerp door de architect Nachman Kaplansky uit 1934. Aannemer was Aloïs Janssens uit Deurne; voor het tuinontwerp tekende de tuinarchitect René Latinne.
Beukenlaan zonder nummer, zonder nummer, Middelheimlaan zonder nummer (Antwerpen)
De drie domeinen Vogelzang, Middelheim en Den Brandt, die in oorsprong respectievelijk teruggaan tot de 13de en 14de eeuw, vormen samen het Nachtegalenpark. Dit park van circa 90 hectare is een goed bewaard voorbeeld van een parkaanleg uit de 19de eeuw en vormt een groen geheel binnen een verder sterk verstedelijkte omgeving.
Beukenlaan, Floraliënlaan, Middelheimlaan (Antwerpen)
Parkgebied bestaande uit de parken van drie domeinen: Middelheim, het goed Den Brandt en het vroegere Kasteel Vogelenzang.