Tijgerstraat 23 (Gent)
Dit burgerhuis werd in 1912 ontworpen door Achilles De Bondt-Boelens. De opdrachtgevers waren Clémence en Bertha Bruynooghe. Het ontwerp van deze gevel wordt nog gerekend tot de “proto-art-deco”, met elementen van de Wiener Sezession-stijl.
Koning Boudewijnstraat 2, Koningin Maria Hendrikaplein 66, 66A (Gent)
Hoekgebouw met de Koning Boudewijnstraat, op de gevel gesigneerd "A. De Bondt-Boelens, architect" en volgens bouwaanvraag gebouwd als café in 1912. Voornaamste gevel in de Koning Boudewijnstraat met zes traveeën, drie traveeën op de afgekante hoek en één travee aan het plein, met drie bouwlagen en mansardedak (kunstleien, pannen).
Martelarenplein zonder nummer (Leuven)
Monument ter nagedachtenis van de oorlogsslachtoffers van de Eerste Wereldoorlog, naar bekroond ontwerp van architect A. De Bondt. Marcel Wolfers tekende voor de monumentale sculpturale uitwerking.