Zoon van Petrus Josephus Jacobs.
Datum:
De tekst wordt ter beschikking gesteld door: Agentschap Onroerend Erfgoed (AOE)
Komedieplaats 2-4 (Antwerpen)
Geheel van twee volgens repeterend schema gekoppelde winkelhuizen in neoclassicistische stijl, opgetrokken in opdracht van de rentenier en katholiek politicus William Solvyns, naar een ontwerp door architect Jacobs uit 1888. Deze is mogelijk te identificeren met Joannes Franciscus Jacobs, een aannemerszoon actief vanaf midden jaren 1870.
Beeldhouwersstraat 2-4 (Antwerpen)
Samenstel van twee spiegelende neo-Vlaamserenaissance-enkelhuizen, die samen de illusie geven één grote woning te zijn. De burgerhuizen werden in 1884 ontworpen door J.F. Jacobs voor weduwe Van Hooydonck-Klauwers.
Steenhouwersvest 14 (Antwerpen)
Winkelhuis in neoclassicistische stijl gebouwd in opdracht van Auguste Uvo, naar een ontwerp door de architect Joannes Franciscus Jacobs uit 1885.
Hoogstraat 59 (Antwerpen)
Winkelhuis in neoclassicistische stijl op de hoek van Hoogstraat en Heilige Geeststraat, gebouwd in opdracht van de blikslager Jacques-Pierre Schiltz-Verhulst, naar een ontwerp door de architect Joannes Franciscus Jacobs uit 1881.