Bij het onderzoek werden 15 spoornummers uitgedeeld aan een gracht, greppelsegmenten en paalsporen of kuilen die vermoedelijk in dezelfde periode gedateerd kunnen worden. De greppels hebben een cirkelvormige of rechthoekige vorm en horen toe aan kringgreppels en enclos. In totaal
werden 5 cirkelvormige kringgreppels en 2 rechthoekige enclos aangetroffen. De paalsporen bevinden zich voornamelijk in het noordelijk en zuidelijk gedeelte van het terrein. Paalspoor S12 maakt mogelijk deel uit van een kringgreppel met palenkrans. Daarnaast werd ook een houtskoolrijk spoor
aangetroffen dat mogelijk als graf kan beschouwd worden. Er werd geen vondstmateriaal aangetroffen in de sporen. De sporen zijn op basis van hun uitzicht, vorm en typologie te dateren in de late ijzertijd tot Romeinse periode (2de eeuw v. Chr – 2de eeuw n.Chr.) en maken deel uit van een site met funerair karakter.
Auteurs: Acke, Bert
Datum:
De tekst wordt ter beschikking gesteld door: Acke & Bracke bvba
Beschrijving:
De vondsten kunnen eerder aanzien worden als verloren vondsten of vondsten die via bemesting op de velden terecht kwamen. Ze vertegenwoordigen een normaal postmiddeleeuws - Nieuwe Tijd vondstenensemble, zoals die op alle akkerlanden kunnen teruggevonden worden.