Resultaten gebeurtenissen

< Ga naar zoekformulier

Resultaten gebeurtenissen

20246 resultaten


ID: 1084661 | evaluerend terreinonderzoek, toevalsvondsten


Oostmeers (Brugge)
Bij de aanleg van een uittredepunt voor de gestuurde boring van hoogspanningskabels, werden op de Oostmeers muurmassieven aangesneden.


ID: 1076978 | controle van werken, booronderzoek


Oostmeers 105 (Brugge)
De vzw Gezondheidszorg "Bermhertigheid Jesu" plant verscheidene werken binnen het gebouw en de tuin van een dienstencentrum langs de Oostmeers in Brugge. Hierbij wordt een nieuwe regenwaterput en een septische put aangelegd. Het plangebied is gelegen in de vastgestelde archeologische zone van de historische stadskern van Brugge. Het projectgebied situeert zich noch binnen een archeologische site, noch binnen een zone waar geen archeologie te verwachten valt. Hierdoor werd er geopteerd voor een archeologische werfbegeleiding.


ID: 1074865 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites


Oude Zak 38 (Brugge)
Naar aanleiding van de uitbreiding van een schoolgebouw werd in de Oude Zak te Brugge een proefputtenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1073092 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem


Peterseliestraat 23 (Brugge)
In het kader van een herbestemmingsproject voor sociale huisvesting werd een proefsleuvenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1083903 | landschappelijk bodemonderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, geofysisch onderzoek

tot
Polderstraat (Brugge)
In het kader van de vernieuwing en de extra aanleg van voetbalterreinen werd een onderzoeksgebied van ca. 5,85 ha afgebakend voor verder onderzoek.


ID: 1074887 | proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites

tot
Potterierei (Brugge)
Naar aanleiding van een renovatie werd in de Potterierei te Brugge een proefputtenonderzoek uitgevoerd.


ID: 1082810 | landschappelijk bodemonderzoek, proefsleuven en proefputten i.f.v. sporensites, bureauonderzoek

tot
Potterierei (Brugge)
In het kader van rioleringswerken en de heraanleg van de oude abdijvijver is een onderzoeksgebied van 51.939 m2 afgebakend voor verder onderzoek. Binnen het proefputtenonderzoek zijn in totaal zeven proefputten en zes proefsleuven aangelegd, goed voor 368,8 m2.


ID: 1086805 | evaluerend terreinonderzoek, toevalsvondsten


Potterierei (Brugge)
Sporen van een 16de-eeuws diephuis


ID: 75863 | evaluerend terreinonderzoek


Rijselstraat (Brugge)


ID: 1076330 | muurwerkarcheologie, literatuurstudie, archiefonderzoek, bouwarcheologisch onderzoek, opgravingen vanuit wetenschappelijke vraagstelling, in-situbehoud, toevalsvondsten


Rode-Haanstraat (Brugge)
Naar aanleiding van infrastructuurwerken werden twee kelders ontdekt.